urolidar

urolidar

Fajne karty plastikowe

Malutka karta wyprodukowana z plastiku wzbogaciła rynek, obecnie spełnia rolę: identyfikatorów, legitymacji, kart wstępu, kart bibliotecznych czy także wielorakich kart rabatowych, itd. Indywidualizację i wydruk kart umożliwiają specjalne drukarki kart plastikowych.

Urządzenia do kart plastikowych powinny charakteryzować się wysoką jakością pracy, a w dodatku jak największą prędkością nadruku. Najbardziej zaawansowane z nich mają funkcjonalność nadrukowania znaków holograficznych, zabezpieczają one przed nieupoważnionym kopiowaniem karty. Znak wodny może być naniesony na całej powierzchni karty, a mieniący się jest przy obserwowaniu pod kątem. Personalizować można też na kartach samoprzylepnych czy też w całkowitym nadruku – od krawędzi do krawędzi. Niektóre drukarki pozwalają dodatkowo na programowanie kart chipowych i RFID a także pasków magnetycznych.

Maszyny do kart plastikowych mogą nadrukowywać w kolorze na jednej stronie albo na dwóch stronach. Produkty, które mają wymóg ponad przeciętnego zabezpieczenia powinny być drukowane w dwustronnie z laminacją.

W większości przypadków dostępna jest też funkcja manualnego dostarczania kart, co jest najczęściej praktyczne i łatwe. Drukarki są leciutkie i niewielkich wymiarów o aktualnym kształcie, z łatwością mogą być umieszczone w kadrach przdsiębiorstwa, sklepiku czy hurtowni. Do każdej drukarki kart PVC dorzucona jest instrukcja i sterowniki, dzięki czemu możliwa jest jej łatwa instalacjapotem drukowanie. Wystarczy tyko po zużyciu zmienić taśmę drukującą.

Website:
plastikowa karta

Website URL: http://www.udemy.pl/zaprojektuj-swoja-wlasna-uniwersalna-plastikowa-karte-dostepu

نبذة عـن المـكتب

تأسس مكتب الدكتور جمال المري للمحاماة والاستشارات القانونية في دبي عام 2011م، وهو مؤسسة متخصصة في توفير الخدمات القانونية بجميع مجالاتها، وذلك وفق أحدث النظم، وبما يتماشى مع متطلبات ومعايير الجودة، ومن خلال كفاءات مؤهلة علمياً وفنياً.

تابـعـنا عبـر المواقـع الاجتماعيــة

يمـكـنـكم  متابـعـة آخر أخبارنـا .. وأخبار الموقـع .. والخدمات الجـديدة عبر المواقـع الاجتماعيـة كـ الفيسـبوك والـ تـويـتـر ...


العناوين .. والهواتف

العنوان : القوز - دبي - الامارات العربية المتحدة

صندوق البريد : 124289

الهاتف : 97143806882

فـاكس : 97143806884

ايـميل : info@drjamaladvocates.com

You are here